Naše služby


Elektrická požární signalizace (EPS)

Dodáváme systémy EPS pro zajištění včasné detekce požáru v objektech výrobních hal a skladů, ale i bytových domů a památkově chráněných objektů včetně následné péče, tj. servisu a pravidelných revizí.

Chci více informací

Elektronická zabezpečovací signalizace

Dodáváme řešení EZS, nověji pro Poplachové a tísňové zabezpečovací systémy (PZTS) , která přinášejí vysokou úroveň zabezpečení, ochrany pro jakýkoli objekt, od malých kanceláří až po rozsáhlé komerční komplexy.

Klíčem našeho úspěchu je komplexní nabídka produktů, která pokrývá všechny aspekty spolehlivé ochrany objektů různých typů a velikostí na produktové platformě výrobce vždy podle požadavku zákazníka.

Chci více informací

Dohledové kamerové systémy (CCTV)

Provádíme dodávky a realizaci rozsáhlých kamerových dohledových a zabezpečovacích systémů především na bázi IP technologie včetně technologie pro ukládání a zpracování dat.

Chci více informací


Elektronická kontrola vstupu a docházkové systémy

Nabízíme řešení pro kontrolu vstupu od bytových domů i s více vchody, až po rozsáhlé průmyslové komplexy s tisíci zaměstnanci, popř. objekty státní správy a obchodní centra. Naše řešení vstupních kontrolních systémů a docházkové evidence zajišťují přístup a evidenci pouze pro autorizované osoby, a to přesně a pouze tam, kde mají nastavený přístup a v čase, který je pro ně určen.

Chci více informací

Evakuační systém (Nouzový zvukový systém)

Dodáváme řešení pro systémy ER (též Nouzový zvukový systém) pro zajištění včasných informací a řízení evakuace v nouzových situacích např. při detekci požáru v objektech výrobních hal a skladů, ale i bytových domů a památkově chráněných objektů.

Chci více informací

Strukturovaná kabeláž a domácí telefony

Dodávka a realizace komunikační infrastruktury pro průmyslové, obchodní a bytové komplexy.

Chci více informací