Elektronická kontrola vstupu a docházkové systémy

Nabízíme řešení pro kontrolu vstupu od bytových domů i s více vchody, až po rozsáhlé průmyslové komplexy s tisíci zaměstnanci, popř. objekty státní správy a obchodní centra. Naše řešení vstupních kontrolních systémů a docházkové evidence zajišťují přístup a evidenci pouze pro autorizované osoby, a to přesně a pouze tam, kde mají nastavený přístup a v čase, který je pro ně určen.


Systémy kontroly přístupu zajišťují, že přístup do objektů mají vždy pouze autorizované osoby, a to přesně tam a pouze tam a kdy mají oprávnění. Tímto způsobem systémy přispívají k zajištění jejich bezpečnosti a efektivního provozu. 

Tyto systémy nabízí nejen základní kontrolu vstupu a ochranu před neoprávněným vniknutím do chráněných prostor, ale také řadu dalších funkcionalit.

Výrobce Vanderbilt poskytuje širokou škálu produktů, od jednoduchých řešení pro několik dveří po vysoce sofistikované systémy určené pro neomezený počet uživatelů a vstupů, vybavené pokročilými funkcemi. Systémy kontroly přístupu (ACT nebo komplexnější Sipass ) využívají unikátní identifikátory – ať už jde o přístupové karty, klíčenky pro bezkontaktní čtení, nebo biometrické údaje, jako jsou otisky prstů – k identifikaci a ověření oprávněných osob. Ty zahrnují Anti-Passback pro prevenci opakovaného vstupu s jednou kartou, monitorování a identifikaci osob v dané zóně, správu parkoviště a mnoho dalších. 

 Výběr a implementaci docházkových systémů provádíme vždy podle potřeb a požadavků zákazníka nezávisle na jejich výrobci.

 

Poptejte nás