Elektronická zabezpečovací signalizace (EZS/PZTS) 

Dodáváme řešení EZS, nověji pro Poplachové a tísňové zabezpečovací systémy (PZTS), která přinášejí vysokou úroveň zabezpečení, ochrany pro jakýkoli objekt, od malých kanceláří až po rozsáhlé komerční komplexy.

Klíčem našeho úspěchu je komplexní nabídka produktů, která pokrývá všechny aspekty spolehlivé ochrany objektů různých typů a velikostí na produktové platformě výrobce vždy podle požadavku zákazníka.


Naše řešení podpořené komplexním portfoliem produktů pokrývá vše potřebné pro důkladné zabezpečení objektů libovolného typu a velikosti na jedné integrované platformě. 

Speciální produktovou řadou PZTS jsou systémy výrobce Vanderbilt, které jsou určeny pro nejrozsáhlejší komplexy s mnoha objekty, které se ale vyznačují výjimečnou interoperabilitou, což umožňuje jejich snadné a rychlé vzájemné propojení. Díky tomu je systém připravený chránit vaši instalaci bez ohledu na její rozsah, aniž by bylo potřeba jakýkoli dodatečný vývoj. To vede k výraznému snížení času potřebného pro instalaci, minimalizuje potřebu rozsáhlých školení a zjednodušuje budoucí údržbu. Produkty společnosti Vanderbilt jsou tak navrženy pro okamžité nasazení, čímž zajišťují nejen bezpečnost, ale i efektivitu a jednoduchost použití. 

Poptejte nás